PolitiekDelft.nl
| HOME | MISSIE | ARCHIEF | DOSSIERS | LINKS | CONTACT | ENGLISH | GR2010 |
delft     delft     delft     delft     delft     delft     delft     delft     delft     delft     delft     delft


zaterdag | 28 januari 2012 | 13:55 |

'Verkerk spreekt ook niet geheel de waarheid als het om de wapenfeiten, die bij Heidstra gevonden zouden zijn, gaat.'

delft cartoon_2008_08_23_dreigbrieven_verkerk_horeca_a.jpg
Cartoon van L. Rösenwasser een alias van Sietse Heidstra. Cartoon-verzamelblad

From: jolanda-gala gaal
Sent: Saturday, January 28, 2012 12:51 PM
To: prodeo@ziggo.nl ; ...
Subject: ONAFHANKELIJK DELFT, Sietse Heidstra, De Gondelaffaire en Frannssen, commissaris der Koningin.

EEN KAT IN HET NAUW, MAAKT RARE SPRONGEN!

Wat heeft Sietse Heidstra met de Gondelaffaire te maken?

In de tijd dat Onafhankelijk Delft de lijst vast ging stellen voor de verkiezingen van 2010, hebben wij aan iedereen keurig gevraagd of zij een strafblad hadden. Wij hebben hier geen positief antwoord op gekregen. Er is dan ook geen belemmering gezien om Sietse Heidstra op de lijst te plaatsen, temeer omdat hij van grote waarde kon zijn aangaande zijn studie architectuur, die hij overigens keurig heeft afgerond. Deze studierichting zou ons tot grote steun kunnen zijn bij vraagstukken over bv: de Historische binnenstad van ons mooie Delft, maar ook natuurlijk ivm de Spoorzone. Helaas hebben wij moeten constateren dat Sietse Heidstra een strafblad bleek te hebben en zelfs veroordeeld is en vast zit. Ten tijde van het op de lijst plaatsen van Sietse Heidstra, was er nog geen definitieve uitspraak gedaan. Wij betreuren het natuurlijk zeer dat dit zo is gelopen. Sietse heidstra is inmiddels verwijderd van onze lijst. Op de officieele lijst moet hij, bij navraag bij Griffier Luuk van Luyk, blijven staan tot de volgende verkiezingen. Het zij zo!

Wat mij echter opzien baart is het volgende:

Nu vraagt er een journalist aan Burgemeester Bas Verkerk, of hij een verband ziet met Sietse Heidstra en wat hij heeft misdaan en Onafhankelijk Delft. Het antwoord wat de Burgemeester daarop geeft bevalt mij in het geheel niet! Het moet natuurlijk niet zo zijn dat Burgemeester Bas Verkerk, en de bedreigingen van Sietse Heidstra aan zijn adres, direct koppelt aan de Gondelaffaire.

We hebben allemaal de videobanden kunnen bekijken en we kunnen allemaal er zelf een oordeel over vellen. Ten tijde dat er sprake zou kunnen zijn van een politieke enquete naar deze affaire, werd wederom geweigerd deze opname te laten zien in de Raad. De rechter in Den Haag bekeek de band nauwkeurig en ik heb goed op zijn gezicht gelet en dat sprak voor mij, boekdelen.

De geheime stukken die door Reinoud Plate boven tafel zijn gekomen, liegen er ook niet om. Zelfs een zeer beroemde gedragsdeskundige wordt gewoon door diverse partijen oa PvdA, D'66, VVD en Groen Links en zelfs de SP, van tafel geveegd als zijnde gemanipuleerd door Martin Stoelinga. Nu vraag ik je, hoe heet dit wanneer mensen zomaar zulke aantijgen tegen een zo'n gerenommeerd man als Professor Dr N.O. Schiller. Notabene Hoogleraar aan de facultijd in Leiden en gespecialiseerd in Sociale Wetenschappen, met gedragskunde als specialiteit. Hij heeft de video uitvoerig bekeken en beoordeeld. De uitslag hiervan is bekend en erkend. Volgens hem was Balje niet eerlijk bezig. Dit kon hij, aan het gedrag dat Balje op deze video ten toon spreidt, zien.

Martin Stoeling is nu al zes jaar bezig om zijn gelijk te halen. Het enige dat er gebeurt in Delft is dat Martin als een dwaas, een clown door hen wordt weggezet. Het enige dat Martin Stoelinga wilde bereiken was dat de vrijheid van meningsuiting, die in het geding was, en de corruptie van een wethouder in Delft aan de kaak te stellen. De put van de stinkende vriendjespolitiek moest open!! Het is zelfs zo dat wanneer je iemand van corruptie verdenkt als Raadslid, je contact op MOET nemen met de Raad. De Raad heeft het allemaal weggewimpeld met een onderzoekje dat nog geen twee weken geduurd heeft! Zoals een slager die zijn eigen vlees keurt. Nu zal toch de onderste steen boven moeten komen en ik denk dat burgemeester Bas Verkerk dit wel aanvoelt.

Burgemeester Bas Verkerk spreekt ook niet geheel de waarheid als het om de wapenfeiten, die bij Sietse Heidstra gevonden zouden zijn, gaat. Dit is op zijn minst heel vreemd, wanneer je als Burgemeester direct met deze kwestie te maken hebt. Dat Sietse Heidstra al een aantal maanden vast blijkt te zitten, weten wij sinds kort. Maar wanneer dit zo is, dan hoeft Burgemeester Bas Verkerk in die maanden toch helemaal niet beveiligd te worden? Dat scheelt de gemeenschap een berg!! Daarnaast lijkt het wel haast een hetze tegen Onafhankelijk Delft te zijn, omdat wij altijd op het matje geroepen worden, alweer. Nu hebben wij een aantal burgers van Delft betaald om een referendum te organiseren aangaande het nieuw te bouwen stadskantoor, het HNK. Ook hier gaat onze Burgemeester Bas Verkerk mank. Dit hebben wij niet gedaan, maar we worden er wel van beticht! Nu kan ik iedereen van de Raad uit de droom helpen, niemand in Delft wil dit gebouw dat nu rond de 100 miljoen gaat kosten!!! Het zal nog wel meer worden.. De burger is niet gek, die rekent de volgende verkiezingen gewoon af!

Dat er wordt besloten dat De Heer Franssen het onderzoek naar deze hele gang van zaken, moet gaan lijden bevreemdt mij zeer. Dit, omdat het diezelfde Heer Franssen,(commissaris der Koningin), eerder aan Martin Stoelinga heeft medegedeeld met deze aantijgingen aan het adres van Burgemeester Bas Verkerk, op te houden. Deze zelfde Heer Franssen moet nu het onderzoek gaan leiden. Ik proef nu al dat het in het geheel nog niet afgelopen is, maar juist nu pas begint. Het zal het " proces " van de eeuw worden voor Delft.

Misschien krijgen we er veel toeristen mee naar Delft. Voor de omgeveing hoeven zij het momenteel niet te doen.

Jolanda Gaal, voor Onafhankelijk Delft

EEN FIJNE DAG GEWENST! LIEVE GROET, JOLANDA GAAL (GALA)

Onafhankelijk Delft - Jolanda Gaal bestuursvoorzitter en raadslid


Valid HTML 4.01 Transitional