logo politiek delft
home | mission statement | archief | links | contact | english |

delft houttuinen_000_koffiehuis_1894_2009_07_03_16_38_a.jpg Delft, Houttuinen.
Het beeldkwaliteitsplan biedt een kans om alleen de gevel van het Koffiehuis te laten terugkeren in de Spoorzone.



Kans op terugkeer gevel koffiehuis
door: harrie fruyt van hertog

Het beeldkwaliteitsplan Spoorzone Delft werd gisterenavond (2 juli 2009)toegelicht in een door DelftDesign georganiseerde bijeenkomst in TOP. De gemeentelijke stedebouwkundigen Arjaan Hoogenboom en Janet Otter presenteerden aan 25 aanwezigen het plan.

Ineke Hulshof van DelftDesign vroeg of het koffiehuis nu onderdeel van Wesselings dansschool in het gebied kon terugkeren als horeca-gelegeheid. Joan Bousguets is daar niet voor hoorden we van stedebouwkundigen Arjaan en Janet.

Bezoeker Harrie Fruyt van Hertog stelde voor: Geef particulier initiatief voor eigen rekening en risico toestemming om de gevel steen voor steen op te slaan en neem bij de typologieen alleen de gevel op in het beeldkwaliteitsplan. Later kan de gevel dan zo mogelijk terugkomen in een pand met een bijpassende bestemming. De stedebouwkundigen nemen het idee in overweging. Aanstaande donderdag gaat het beeldkwaliteitsplan door de raad.


BEELDKWALITEITSPLAN SPOORZONE DELFT

delft_beeldkwaliteitsplan_spoorzone _01.jpg delft_beeldkwaliteitsplan_spoorzone _01.jpg delft_beeldkwaliteitsplan_spoorzone _01.jpg delft_beeldkwaliteitsplan_spoorzone _01.jpg delft_beeldkwaliteitsplan_spoorzone _01.jpg delft_beeldkwaliteitsplan_spoorzone _01.jpg delft_beeldkwaliteitsplan_spoorzone _01.jpg delft_beeldkwaliteitsplan_spoorzone _01.jpg delft_beeldkwaliteitsplan_spoorzone _01.jpg delft_beeldkwaliteitsplan_spoorzone _01.jpg delft_beeldkwaliteitsplan_spoorzone _01.jpg delft_beeldkwaliteitsplan_spoorzone _01.jpg delft_beeldkwaliteitsplan_spoorzone _01.jpg delft_beeldkwaliteitsplan_spoorzone _01.jpg